HakkımızdaProfesyonel Eğitim Kurumları

Hakkımızda

Profesyonel Eğitim Kurumları

Misyonumuz

M

Öncelikli misyonumuz; çocukların gelişim özellikleri, bireysel farklılıkları ve yetenekleri göz önüne alınarak, sağlıklı bir biçimde fiziksel, duygusal, dil, sosyal ve zihinsel yönden gelişimlerini sağlayıcı, olumlu kişilik temellerinin atıldığı, yaratıcı yönlerinin çıkarıldığı, kendilerine güven duymalarının sağlandığı sistemli bir eğitimdir.

Vizyonumuz

V

Öğrencilerimizin 21. Yüzyılın gerektirdiği becerilere sahip bir ‘dünya vatandaşı’ olarak yetişmeleri için eğitim, öğretim faaliyetlerimizi farklı içeriklerle destekliyoruz. Analitik düşünebilen, merak eden, eleştirel düşünebilen, farklılıklara saygılı, yaratıcı, üretken, en önemlisi Atatürk ilkelerine bağlı, onun ışığında ve yolunda ilerleyen bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Hakkımızda

H

Kurumumuz, deneyimli kadromuz ile marka haline getirmiş olduğumuz “PROFESYONEL EĞİTİM KURUMLARI” patenti ile eğitim vermeye devam etmektedir. Alanında uzun yılların tecrübesine sahip olan ve akademik çalışmaları bulunan kurucumuz rehberliğinde eğitim-öğretim faaliyetine bilimsel strateji ve yöntemlerle gençlerimizi geleceğe hazırlayarak, Ülkemizin çağdaş yarınlarının inşasına katkıda bulunuyoruz.